FURNITURE / Chairs and Stools / Lounge chair 6616073
nr 661 6073
LOUNGE CHAIR
19th century, wear, damages.
1800-tal
Condition: slitage, skador
300
SEK 550
Monday October 11 2010
at 19:23:48
300 kr
500 kr
500 kr